Name | Party | Ward | End of Term |
---|
Philip Cowen | Conservative and Unionist | All Saints & Wayland | 2019 |
William Smith | Conservative and Unionist | All Saints & Wayland | 2019 |
Frank Sharpe | Conservative and Unionist | Ashill | 2019 |
Adrian Stasiak | Conservative and Unionist | Attleborough Burgh & Haverscroft | 2019 |
Keith Martin | Conservative and Unionist | Attleborough Burgh & Haverscroft | 2019 |
Rhodri Oliver | Conservative and Unionist | Attleborough Queens & Besthorpe | 2019 |
Tristan Ashby | Conservative and Unionist | Attleborough Queens & Besthorpe | 2019 |
Stephen Askew | Conservative and Unionist | Attleborough Queens & Besthorpe | 2019 |
Mike Nairn | Conservative and Unionist | Bedingfeld | 2019 |
William Richmond | Conservative and Unionist | Dereham Neatherd | 2019 |
Alison Webb | Conservative and Unionist | Dereham Neatherd | 2019 |
Linda Monument | Conservative and Unionist | Dereham Neatherd | 2019 |
Kate Millbank | Conservative and Unionist | Dereham Toftwood | 2019 |
Phillip Duigan | Conservative and Unionist | Dereham Toftwood | 2019 |
Harry Clarke | Labour Party | Dereham Withburga | 2019 |
Thomas Monument | Independent / Other | Dereham Withburga | 2019 |
William Nunn | Conservative and Unionist | Forest | 2019 |
Sam Chapman-Allen | Conservative and Unionist | Forest | 2019 |
Marion Chapman-Allen | Conservative and Unionist | Guiltcross | 2019 |
Ellen Jolly | Conservative and Unionist | Harling & Heathlands | 2019 |
Trevor Carter | Conservative and Unionist | Hermitage | 2019 |
Elizabeth Gould | Conservative and Unionist | Launditch | 2019 |
Richard Duffield | Conservative and Unionist | Lincoln | 2019 |
Robert Richmond | Conservative and Unionist | Lincoln | 2019 |
Paul Claussen | Conservative and Unionist | Mattishall | 2019 |
Pablo Dimoglou | Conservative and Unionist | Mattishall | 2019 |
Peter Wilkinson | Conservative and Unionist | Nar Valley | 2019 |
Nigel Wilkin | Conservative and Unionist | Necton | 2019 |
Vacancy | Vacant | Saham Toney | 2019 |
John Rogers | Independent / Other | Saham Toney | 2019 |
Paul Hewett | Conservative and Unionist | Shipdham-with-Scarning | 2019 |
Lynda Turner | Conservative and Unionist | Shipdham-with-Scarning | 2019 |
Shirley Matthews | Conservative and Unionist | Swaffham | 2019 |
Ian Sherwood | Conservative and Unionist | Swaffham | 2019 |
Paul Darby | Conservative and Unionist | Swaffham | 2019 |
Adrian Joel | Conservative and Unionist | The Buckenhams & Banham | 2019 |
Mark Robinson | Conservative and Unionist | Thetford Boudica | 2019 |
Jennifer Hollis | UK Independence Party (UKIP) | Thetford Boudica | 2019 |
Terry Jermy | Labour Party | Thetford Burrell | 2019 |
Denis Crawford | UK Independence Party (UKIP) | Thetford Burrell | 2019 |
John Newton | UK Independence Party (UKIP) | Thetford Castle | 2019 |
Roy Brame | Conservative and Unionist | Thetford Castle | 2019 |
Jane Bishop | Conservative and Unionist | Thetford Priory | 2019 |
Mark Taylor | UK Independence Party (UKIP) | Thetford Priory | 2019 |
Bill Borrett | Conservative and Unionist | Upper Wensum | 2019 |
Gordon Bambridge | Conservative and Unionist | Upper Wensum | 2019 |
Claire Bowes | Conservative and Unionist | Watton | 2019 |
Keith Gilbert | Independent / Other | Watton | 2019 |
Michael Wassell | Conservative and Unionist | Watton | 2019 |